Proponowany post

adidas Deerupt W Limitowanej Wersji Consortium

13 marzec 2018
adidas Deerupt W Limitowanej Wersji Consortium

adidas Deerupt, model butów, który już kilkukrotnie pojawiał się na naszych łamach, nie doczekał się jeszcze swojej oficjalnej premiery. Wiemy jednak, że wydarzyć się ma to już niebawem.

W trakcie oczekiwania na oficjalne wkroczenie tego modelu do asortymentu niemieckiej marki adidas mamy dla Was jego limitowaną wersję, która w sprzedaży pojawi się jedynie w wybranych punktach z kontem Consortium. Sam but to bardzo charakterystyczna, jednoczęściowa cholewka ze zintegrowanym językiem, na którą nałożono drobną siateczkę powtórzoną również na powierzchni podeszwy. Limitowana wersja spod szyldu linii Consortium charakteryzuje się jasnym upperem z subtelnie kontrastującymi, szarymi pasami powielonymi na midsole'u. Jedynym elementem zdradzającym ich wyjątkowość jest logo na wkładkach, pudełko oraz brandowany papier, w który je owinięto. Od nas musimy dodać, że mogą to być nasze ulubione, letnie sneakersy, a Ty, jakie masz o nich zdanie?

Niestety konkretna data premiery nie jest nam znana. Nie powinniśmy jednak czekać na ich debiut zbyt długo. Jeżeli chodzi o nasz kraj, do dostanie tylko i wyłącznie tutaj.adidas

Tagi: -