Proponowany post

adidas EQT Support 93/17 'White Pixel'

17 marzec 2017
adidas EQT Support 93/17 'White Pixel'

adidas EQT Support 93/17 to zupełnie nowy, świetnie przyjęty model, który w dniu swojej niedawnej premiery zniknął ze sklepowych półek niemal od razu. Na horyzoncie pojawił się właśnie kolejny, znacznie jaśniejszy wariant kolorystyczny, który również cieszyć się będzie nie małą popularnością. 

Tym razem niemiecki producent postanowił rozjaśnić futurystyczną bryłę i wykonaną przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit cholewkę zabarwił na jasno i przełamał kontrastującymi elementami. W przedniej części są nimi charakterystyczne pasy przeobrażające się w czarny panel z oznaczeniem modelu. Nie co dalej mamy czerwony, będący od tego roku flagowym kolorem serii EQT element zintegrowany z piętą, przez który przepleciony jest ostatni rząd sznurówek. Cholewkę postawiono na masywnej, i uwierzcie nam jednej z najwygodniejszych w historii platform z pianki Boost, z którymi mieliśmy do czynienia. 

Buty do wybranych sklepów, w tym mamy nadzieję stołecznego WS2 czy sieci Worldbox powinny trafić 23 marca, czyli w dzień swojej oficjalnej premiery.adidas

Tagi: -