Proponowany post

adidas Glide 4D - Zapowiedź Nowego Modelu

12 październik 2020
adidas Glide 4D - Zapowiedź Nowego Modelu

4D, to najnowocześniejsza technologia produkcji obuwia opracowana przez niemiecką markę z trzema paskami. Pierwszy raz, kiedy o niej usłyszeliśmy, miał miejsce w kwietniu 2017 roku i od tamtej pory na sklepowych półkach mieliśmy okazję widzieć już kilka modeli butów wyposażonych w tę innowacyjną platformę.

adidas nie spoczął na laurach i prezentuje światu kolejną performance'ową sylwetkę, której cholewką postawiono na podeszwie wykonanej w technologii 4D. Tym jednak razem nie jest to już doskonale nam znana platforma, którą mogliśmy widzieć w takich sylwetkach jak chociażby ZX 4000 4D czy adidas Consortium Runner 4D, które pokazywaliśmy Wam w jednym z odcinków naszej kwarantannowej serii. Designerzy trzech pasków postanowili wziąć ją na tapetę i nieco zaktualizować jej wygląd, co za tym idzie również i właściwości. Zwróćcie uwagę na powiększenie otworów oraz zmianę samego kształtu wszystkich 'słupków' tworzących skomplikowaną sieć połączeń będących odpowiedzialnych za maksymalny poziom komfortu tam, gdzie tego potrzebujemy. To nie ostatnia zmiana, którą obserwujemy w nowych adidas Glide 4D. Przeprojektowana została też cholewka. Pozbawiony oddzielnego języka upper wykonano przy użyciu doskonale nam już znanej technologii Primeknit. Zwróćcie uwagę na mocno wysunięty ku górze tył, który pozbawiono jakiegokolwiek stabilizatora pięty z wyjątkiem kawałka brandowanej, usztywniającej taśmy. Kolorystycznie jest mocno minimalistycznie. Górą pokryto perłową bielą z dodatkiem kontrastującej czerni przy mocowaniu na sznurówki oraz neonowej-pomarańczy na mocno zabudowanym spodzie podeszwy.

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy na przełomie tego i następnego roku. Jeżeli chodzi o dostępność, to szukajcie ich w takich punktach jak, chociażby WS2


adidas