Proponowany post

adidas Harden B/E 3

18 kwiecień 2019
adidas Harden B/E 3

Buty Jamesa Hardena to nie tylko jego sygnowany model Harden Vol.3. Jak każdy szanujący się zawodnik mający swoją sygnowaną serię, ma on też swoją linię poboczną. W przypadku gwiazdora Houston Rockets są to modelu Harden B/E, a w tym roku zobaczymy już trzecią generację. Buty diametralnie różnią się od poprzedników i krótko mówiąc, są odważniejsze. Na oficjalnych zdjęciach widzimy, że niemiecka marka przygotowała na początek dwa, klasyczne warianty kolorystyczne. 

Projektanci postanowili, że tegoroczna wersja Hardenów B/E 3 będzie pozbawiona sznurowadeł. Przód cholewki, to jedna część, która wykonana jest z elastycznego materiału tekstylnego.  Powinna oda bardzo dobrze dopasowywać się do stopy. Tylna część pokryta jest podobnym materiałem, ale z pewnością jest ona sztywniejsza, by zapewnić stabilizację dla stawu skokowego. Przez środek biegnie pasek na rzep, którego zadaniem jest zamknięcie stopy w bucie. Cholewka ozdobiona jest trzema paskami i małym logo adidas performance. Jeśli chodzi o podeszwę, to buty stoją na piance, możliwe, że tak jak poprzednio jest to Bounce. Podeszwa zewnętrzna wyposażona jest w bieżnik w klasyczną jodełkę, co gwarantuje dobrą przyczepność. Z niecierpliwością będziemy czekali na pojawienie się konkretnych informacji dotyczących materiałów i systemów w tym modelu. 

Wiele wskazuje na to, że adidas Harden B/E 3 już wkrótce pojawią się w sprzedaży. Buty pojawią się w oficjalnym sklepie producenta, ale powinny znaleźć się też w ofercie polskich sklepów specjalistycznych, takich jak warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza
adidas