Proponowany post

adidas Harden Vol. 4 'Question'

30 grudzień 2019
adidas Harden Vol. 4 'Question'

Nadchodzi kolejna wersja kolorystyczna adidas Harden Vol. 4. Tym razem buty brodatego gwiazdora Houston Rockets pojawią się w wersji inspirowanej modelem Reebok Question. Nie będziemy ukrywali, że bardzo podoba nam się ten pomysł i jego egzekucja. Niemiecka marka pokazała serię oficjalnych zdjęć, które możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli chodzi o ten wariant najnowszych Hardenów, to jego cholewka zbudowana jest z białej siateczki, którą uzupełnia czerwony i szary zamsz. Na języku umieszczono trzy czerwone paski, a na butach nie brakuje charakterystycznej metki z napisem "Vol.4" i logo Hardena na pięcie. Buty stoją na białej piance LightStrike, a jeszcze niżej mamy niebieski, gumowy outsole. Ogólnie wersja 'Question' bardzo nam się podoba, ale brakuje nam trochę jakichś smaczków związanych z tym modelem lub Allenem Iversonem...no ale nie można mieć wszystkiego.

Niestety nie wiemy, kiedy adidas Harden Vol. 4 'Question' trafią na sklepowe półki. Będziemy jednak bardzo uważnie sprawdzali stronę producenta i ofertę takich sklepów, jak warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza. DO tej pory podobało nam się już wiele kolorystyk, ale ta (chyba) staje się naszym faworytem. Dajcie nam znać, jak Wam siedzą te hardeny.


adidas