Proponowany post

Air Jordan 11 'Florida Gators' Custom

Z dedykacją dla trenera.

adidas Kamanda 'Collegiate Green'

09 maj 2019
adidas Kamanda 'Collegiate Green'

adidas Kamanda to ten model butów, do którego nikogo na siłę nie będziemy namawiać. Tę bardzo charakterystyczną sylwetkę albo się kocha, albo dosłownie nienawidzi. Prywatnie mieliśmy okazję je testować, ba nawet sami jesteśmy właścicielami kolorystyki OG i przez okres tych kilku miesięcy nie jesteśmy w stanie nic złego na ich temat powiedzieć. Z tej okazji dziś przyjrzymy się ich kolejnej, chyba jednej z ciekawszych wersji kolorystycznych 'Collegiate Green'.

Konstrukcyjnie, wszyscy, którzy już wcześniej w mniejszym lub większym stopni mieli do czynienia z adidas Kamanda mniej więcej wiedzą 'co się, z czym je'. Od momentu premiery pierwszych dwóch wersji kolorystycznych 28 kwietnie 2018 roku nie zmieniło się dosłownie nic. Upper dalej skonstruowany jest przy użyciu kawałka naturalnego zamszu jako głównego budulca z dodatkiem skóry licowej na tyle oraz miękkiej siateczki pokrywającej zintegrowany z cholewką język. Tutaj uwaga. Osoby z wysokim podbiciem mogą, a raczej na pewno będą miały problem z włożeniem adidas Kamanda na stopy. Profil obuwia jest dość niski, a całość mało elastyczna, co może w niektórych  przypadkach powodować spory dyskomfort. Kolorystyka o oznaczeniu G27713 to połączenie zieleni o pięknym odcieniu z kontrastującymi, białymi akcentami. Charakterystycznie nachodząca, karbowana podeszwa pozostała w kolorze naturalnej, ale jasnej gumy, co świetnie komponuje się z całością, a w szczególności ze złotą nazwą modelu  na boku.

Buty już teraz dostaniecie w wybranych punktach sprzedaży. Jeżeli chodzi o Polskę, zaglądajcie i sprawdzajcie, co dzieje się tutaj. Sugerowana cena detaliczna butów oscylować będzie w granicach 549zł.
adidas