Proponowany post

adidas NMD TS1 GORE-TEX 'Triple Black'

10 sierpień 2018
adidas NMD TS1 GORE-TEX 'Triple Black'
Idealna propozycja na nadchodzącą jesień.

adidas NMD nie do końca kojarzyć się może z butami, które radzą sobie z gorszymi warunkami pogodowymi, a tym bardziej z deszczem czy wiatrem. Oczywiście tak zdecydowanie jest w znaczącej większości, ale nie w tym konkretnym przypadku, o czy przekonacie się już za chwilę.

adidas NMD TS1 to kolejne już wcielenie niegdyś naprawdę hajpowego modelu, którego pierwsza wersja kolorystyczna na rynku wtórnym osiągała niebotyczne kwoty. Po raz pierwszy tę wysoką zupełnie już nieprzypominającą pierwowzoru sylwetkę mieliśmy okazję widzieć przy okazji ostatniego kolaboracyjnego projektu z Mita Sneakers, o którym nieco więcej dowiecie się tutaj. Jeżeli jednak chcesz być w ich posiadaniu, to odsyłamy Cię tutaj. Wracając do sedna sprawy, teraz to niemiecki brand adidas Originals solo sięga po tę charakterystyczną, mimo swojej monochromatycznej kolorystyki mocno rzucającej się w oczy sylwetkę i wyposażają ją w wiatro i wodoodporną membranę niezawodnego specjalisty w tej dziedzinie, marki GORE-TEX. Podszyty tym materiałem upper, wykonany jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit, która świetnie sprawdza się w przypadku tego modelu. Swój niecodzienny wygląd NMD TS1 niewątpliwie zawdzięcza nowemu systemowi sznurowania zintegrowanemu z szeroką nakładką i brandowaną taśmą na jej wierzchu. Całość osadzona jest na szczycie pasującej do góry podeszwy z pomalowanej na czarno, świetnie oddającej energię pianki Boost. Szczerze musimy przyznać, że jeżeli membrana w tych butach daje sobie tak samo dobrze radę, jak w innych propozycjach z tym systemem, to są to sneakersy, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę nadchodzącej jesieni.

W sprzedaży, w wybranych punktach pojawią się one z końcem tego roku. Szukajcie ich w stołecznym WS2, gdzie powinny się pojawić.


adidas