Proponowany post

adidas NMD TS1 Primeknit - Zapowiedź

09 październik 2017
adidas NMD TS1 Primeknit  - Zapowiedź

Projektanci niemieckiej marki adidas Originals po raz kolejny zaszaleli. Tym razem szaleństwo to odbiło się na świetnie wszystkim zananym modelu NMD, który stosunkowo krótko, bo od grudnia 2015 roku gości na naszym rynku. Poznajcie wersję TS1.

Jeżeli chodzi o budowę mamy tutaj przypominającą oryginał cholewkę wykonaną przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit. Podkreślamy, że jedynie przypominającą, bo do pierwowzoru zdecydowanie jej daleko. Upper pozbawiony został standardowego systemu wiązania, który w tym przypadku znajduje się pod sporej rozmiarów 'klapą' nam osobiście kojarzącą się z tą w modelu Micropacer. Sznurówki wystające spod jej powierzchni zakończone są regulowanym ściągaczem odpowiedzialnym za maksymalne dopasowanie lekkiej i elastycznej góry. Dodatkowo cholewka o pasiastym, nieregularnym wzorze wyposażona jest w usztywniające nakładki przy podeszwie przypominające szarą taśmę. Platforma ze świetnie oddającej energię pianki Boost pozostała bez zmian.

Póki co załączone na fotografiach buty to sample, które nie koniecznie mogą trafić do oficjalnej sprzedaży. Jeżeli tak się stanie buty w sklepach zobaczymy w sezonie jesień/zima 2018 roku.

adidas

Tagi: -