Proponowany post

adidas Oraz Prada Oficjalnie Prezentują Wspólny Projekt Na Bazie Kultowego Modelu Superstar

25 listopad 2019
adidas Oraz Prada Oficjalnie Prezentują Wspólny Projekt Na Bazie Kultowego Modelu Superstar

Niemal równo miesiąc temu w sieci pojawiły się plotki na temat kolejnej elektryzującej współpracy łączącej streetwear/sneakersy ze światem mody. Dokładnie chodzi nam o oficjalnie potwierdzoną współpracę pomiędzy niemiecką marką adidas a włoskim domem mody Prada. Dziś w końcu możemy się z Wami podzielić garścią informacji dotyczącą tego projektu, a nawet pokazać model butów, który ma zaszczyt być gwoździem programu tej kolaboracji.

Z racji tego, że w tym roku kultowy, wywodzący się z koszykarskich parkietów model butów Superstar obchodzi w tym roku swoją okrągłą, 50 rocznicę powstania wybór sylwetki wydaje się być oczywisty. Ikona pop-kultury, która niegdyś produkowana była we Francji czy Niemczech ponownie wzbija się na wyżyny, by we współpracy z Prada stanowić synonim luksusu. Kolaboracyjne wydanie jest eleganckie w swojej prostocie, a dodatkowo swoim ascetycznym wyglądem nawiązuje do najbardziej kultowej kolorystyki tej sylwetki. Upper skonstruowany jest z najlepszej jakości pełnoziarnistej skóry, za którą odpowiedzialna jest Prada, a całość produkowana jest we Włoszech. Na śnieżnobiałej cholewce znajduje się kilka czarnych akcentów, takich jak charakterystyczna metka na szczycie języka logo Trefoil na tyle czy logo 'PRADA MADE IN ITALY' na zewnętrznym panelu bocznym. Po drugiej stronie znajdziecie tłoczoną sygnaturę z numerem pary, której jesteście posiadaczami. Butów powstało jedynie 700 par. Wraz z premierą butów do sprzedaży trafi również torba typu bowling pasująca do Superstarów. Niestety, na ten moment nie wiadomo czy będzie to zestaw, czy każdy element będzie trzeba kupić osobno.

Buty swoją premierę będą miały już 4 grudnia. Na ten moment cena nie jest nam znana. Buty mają być dostępne na oficjalnych stronach internetowych obydwu marek oraz wybranych sklepach PRADA.


adidas
PRADA