Proponowany post

adidas Originals Futurepacer To Idealne Połączenie Klasyki Z Nowoczesnością

21 maj 2018
adidas Originals Futurepacer To Idealne Połączenie Klasyki Z Nowoczesnością

Projektanci niemieckiej marki adidas Originals z sezonu na sezon daje nam kolejne nowości. Jedną z ciekawszych niewątpliwie jest Futurepacer. Już sama nazwa wskazuje, z czym właściwie możemy  mieć do czynienia.

Większość osób, które w temacie obuwia sportowego siedzą nie od dziś, na pewno kojarzą kultową i innowacyjną jak na tamte czasu biegówkę, którą jest Micropacer. Sam model butów był o tyle szczególny, że był pierwszym w historii, który już w 1984 roku wyposażony był w prosty komputer liczący kroki, spalone kalorie czy dystans. Jak na tamte czasy naprawdę nieźle. 2018 rok to ponownie jego czas, ale już w zupełnie odmienionej formie. To właśnie z połączenia bardzo charakterystycznych Micropacer'ów oraz popularnych NMD powstał Futurepacer. 

O ile nas wzrok nie myli upper w całości wykonany został przy użyciu jasnej, naturalnej skóry o dwóch fakturach. Gdzieniegdzie pojawia się kilka odważnych przeszyć, na tyle mamy masywny stabilizator, a wierzch przykrywa doskonale nam znana z Micro kieszonka, która tutaj akurat nie przykrywa sznurówek. Branding pojawia się na szczycie wyżej wspomnianej 'łatki' oraz jej podstawy, języku, podeszwie czy wkładkach. Co do samej platformy, to tutaj również jest ciekawie, bowiem platforma, na której postawiono całość, wypchana jest pianką oraz Boostem. Spód może przypominać Wam ten z NMD. Kropką nad i jest print na boku.

Data premiery przewidziana jest na 9 czerwca. Nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w WS2.
adidas