Proponowany post

adidas Originals Nawiązuje Współpracę Z C.P. Company

22 styczeń 2018
adidas Originals Nawiązuje Współpracę Z C.P. Company

Przed nami kolejny wielki projekt. Tym razem niemiecka marka adidas Originals nawiązuje współpracę z kultową, założoną w 1974 roku marką C.P. Company. Głównie chodzi tutaj o styl ubierania się Casual, który tak naprawdę często na ulicach łączy te dwie marki. Fani takiego sposobu ubierania się często łączą niejednokrotnie utrzymane w stonowanym, eleganckim, ale funkcjonalnym stylu okrycia wierzchnie C.P. Company i takie 'halówki' jak Samba, Gazelle czy te z City Series

Najbardziej rozpoznawalnym produktem C.P. Company niewątpliwie jest nieśmiertelna kurtka Mille Migilia, czyli Gogle Jacket. Model ten powstał z inspiracji kombinezonami, które nosili kierowcy wyścigów samochodowych na przełomie 1927-1957 roku biorący udział we włoskim rajdzie 1000 mil. To właśnie gogle w kapturze najbardziej kojarzone są z tą marką. Wracając jednak do wspólnego projektu z niemiecką marką adidas Originals. Częścią nadchodzącej kolekcji będą między innymi buty w postaci nowego modelu Kamanda, o którym samym w sobie więcej dowiecie się tutaj w bordowym wykończeniu oraz kurtki w tym samym kolorze.

Na ten moment możemy jeszcze powiedzieć, że data premiery przewidziana jest na sierpień. Więcej informacji wkrótce. Stay Tuned.

adidas
C.P. Company

Tagi: -