Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

adidas Originals Oficjalnie Prezentuje Efekty Współpracy Z Donaldem Gloverem

19 kwiecień 2019
adidas Originals Oficjalnie Prezentuje Efekty Współpracy Z Donaldem Gloverem

Niemiecka marka adidas Originals już od naprawdę długiego czasu każde czekać nam na efekty zapowiadanej kilka miesięcy temu współpracy z wszechstronnym artystom Donaldem Gloverem, większości bliżej znanym pod pseudonimem Childish Gambino. Projekt właśnie oficjalnie ujrzał światło dzienne, a my bliżej mu się przyjrzymy.

W zasadzie to całość jest naprawdę prosta, spójna i opierająca się na jednym, kluczowym elemencie. Jest nim jasne płótno, które dosłownie, w trakcie zużywania się butów opowiadać ma osobistą historię każdego z użytkowników. Donald przy tworzeniu tych butów inspirował się personalnymi niedoskonałościami oraz bagażem doświadczeń, który reprezentować mają na pierwszy rzut oka niechlujnie skonstruowane buty, bo przecież życie każdego z nas to nie droga usłana różami i wszystko kiedyś może pójść nie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Chcąc opowiedzieć tę historię, trzy modele butów: Nizza, Continental 80 oraz Lacombe na pierwszy rzut oka wyglądają na stare i podniszczone. Efekt ten udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu jasnego, ale nie białego płótna z dodatkiem skóry lub zamszu. Jego krawędzie umyślnie poszarpano, nadając całości charakterystycznego wyglądu. Na tak prostej bazie udało się też umieścić kilka ciekawych akcentów, takich jak odwrócone oczka, przez które przeplecione są sznurówki, niekoniecznie w dobrym na pierwszy rzut oka stanie, których w niestandardowo otwieranym pudełku znajdziecie trzy komplety. Elementem łączącym jest logo ćmy na wkładkach każdego z modeli butów. W ramach współpracy powstał również świetnie nakręcony film promocyjny, w którym u boku Donalda występuje komik Mo'Nique czy skater Na-Kel Smith. Znajdziecie ja na końcu.

Premiera przewidziana jest na 26 kwietnia, a ceny butów wahają się od 80-100$. Niestety, nie mamy informacji czy dostaniemy je tutaj.
Donald Glover x adidas Continental 80
Kolor: Biały / szary
Styl: EG1760
Data: 26 kwietnia 2019
Cena: 100 USD
Donald Glover x adidas Lacombe
Kolor: Off White / Hi-Res Green-Cloud White
Style: EG1763
Data: 26 kwietnia 2019
Cena: 90 USD
Donald Glover x adidas Nizza
Kolor: Off White / Cloud White-Customized
Style: EG1761
Data : 26 kwietnia 2019
Cena: 80 USD

adidas