Proponowany post

adidas Originals Oficjalnie Prezentuje Zupełnie Nowy Model - Prophere

06 grudzień 2017
adidas Originals Oficjalnie Prezentuje Zupełnie Nowy Model - Prophere

Nasi wierni czytelnicy mieli okazję już co nieco dowiedzieć się na temat nadchodzącej, zupełnie nowej sylwetki spod szyldu niemieckiej marki adidas Originals. Mowa tutaj o pierwszej oficjalnie zaprezentowanej kolorystyce modelu Prophere, którego premiera odbędzie się już za kilka dni.

Musimy przyznać, że bardzo cieszy nas fakt, że adidas postanowił stworzyć coś zupełnie nowego, bez zbędnego dorabiania ideologi czerpiącej z przeszłości. Prophere to świeża sylwetka idelalnie wpisująca się w aktualnie panujące trendy. Co do samej budowy mamy tutaj jednoczęściową cholewkę wykonaną przy użyciu doskonale nam znanej technologii Primeknit o ciemnoszarej barwie splecionych ze sobą włókien z domieszką czerwieni. Na całość nałożona została charakterystyczna klatka z trzema sporych rozmiarów paskami z zamszu, przez które przechodzą sznurówki. Całość postawiona jest na masywnej, fakturowanej podeszwie.

Buty do sprzedaży trafią już 15 grudnia i dostępne będą zarówno na oficjalnej stronie producenta, jak i w stołecznym sklepie Warsaw Sneaker Stroe.

adidas

Tagi: -