Proponowany post

adidas Originals Prezentuje Nowego Członka Rodziny BOOST

17 kwiecień 2018
adidas Originals Prezentuje Nowego Członka Rodziny BOOST

Z kolekcji na kolekcję każda marka produkująca obuwie stara się zapewnić swoim klientom szeroki wybór asortymentu, tak aby każdy z nich swobodnie mógł sobie wybrać coś dla siebie. Nie inaczej oczywiście jest w przypadku niemieckiego adidas Originals, a i tutaj designerzy mają pełne ręce roboty. 

Ich najnowszym dzieckiem jest model, którego nazwę kilka razy trzeba sobie powtórzyć, żeby w ogóle ją zapamiętać. Mowa tutaj o nowym członku rodziny Boost, P.O.D.-S3.1, którego kilka kolorystyk pojawiło się w sieci. Sam model utrzymany jest w stylistyce, którą aktualnie idzie niemiecki brand. Mamy tutaj syntetyczną cholewkę o konstrukcji skarpetki pozbawioną jakichkolwiek paneli. Jedynymi odstającymi od gładkiej powierzchni uppera elementami są kołnierz w okolicach systemu sznurowania czy szlufka na tyle. Najbardziej interesującym elementem jest jednak podeszwa. Tutaj postanowiono podzielić ją na dwa elementy, a ten osadzony w tylnej części nafaszerować świetnie oddającą energię pianką Boost. Na ten moment adidas zaprezentował cztery wersje kolorystyczne. Jeżeli chodzi o nasze opinie, to uważamy, że buty mogą okazać się strzałem w 10, jeżeli chodzi o nadchodzące, ciepłe dni. Design też jest niczego sobie, a buty w całości naprawdę przypadły nam do gustu.

Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących daty premiery. Wiemy jednak, że nie powinno być kłopotów z zakupem ich w Warsaw Sneaker Strore.adidas

Tagi: adidas,