Proponowany post

adidas Originals Samba 'Purple Haze'

12 kwiecień 2019
adidas Originals Samba 'Purple Haze'

420 to symbol kojarzony przez palaczy zioła na całym świecie. Nie od dziś wiadomo, że największe sneakersowe i nie tylko marki też doskonale wiedzą co oznacza ten skrót i co jakiś czas do niego nawiązują. Na przestrzeni tych wielu lat mieliśmy okazję widzieć kilka naprawdę świetnych kolorystyk kicksów inspirowanych ziołem.

Wydaje nam się, że pierwszym projektem niemieckiej marki, w którym poruszony był temat marihuany był kolaboracyjny projekt z butikiem Bait z 2016 roku, o którym wspominaliśmy tutaj. W tym roku niemiecka marka z trzema paskami po raz kolejny bierze 420 na tapetę i wypuszcza specjalną wersję kultowego modelu Samba. Buty wykonane są z połączenia fioletowego, mieniącego się aksamitu z włochatym, szarym zamszem oraz śnieżnobiałą skórą licową. Całość postawiona jest na szczycie półprzeźroczystej podeszwy wewnętrznej z wtopionym 420 na spodzie. Tym razem buty swój unikalny wygląd zawdzięczają chyba najbardziej rozpoznawalnej odmianie trawy - 'Purple Haze'

Pewnie domyślacie się, że buty do sprzedaży trafią 20 marca. Sugerowana cena detaliczna wynosić ma 90$. Niestety, nie mamy informacji czy zobaczymy je tutaj.
adidas