Proponowany post

adidas Originals Wypuści Ultra Limitowaną Kolekcję Butów Z AriZona Iced Tea I Sprzeda Je Po 99¢!

16 lipiec 2019
adidas Originals Wypuści Ultra Limitowaną Kolekcję Butów Z AriZona Iced Tea I Sprzeda Je Po 99¢!

Nie ma co ukrywać, niemiecka marka adidas Originals również potrafi zaskoczyć, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest tytułowy projekt. Tym razem trzy paski łączą siły z bardzo popularnym producentem mrożonych herbat AriZona Iced Tea, których tak naprawdę nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać.

W ramach wspólnej kolekcji postawiono na dwa doskonale wszystkim znane modele butów, klasyczny trampek Continental 80 oraz reprezentanta Daddy Shoes, Yung-1. Każdy z nich dostępny będzie w dwóch wariantach kolorystycznych. Pierwszy, to klasyczne połączenie turkusowego tła z różowym, kwiecistym motywem, który znamy z etykiety napoju o smaku 'Green Tea & Ginseng'. Druga, nieco mniej rzucający się w oczy, ale również kolorowy zestaw to odniesienie do cytrynowej wersji mrożonej herbaty. Każdy z butów oczywiście zapakowany jest w specjalnie zaprojektowane pudełko, a elementem łączącym jest czarno-złota na języku z napisem “GREAT BUY! 99¢”. Na tyle producent wycenia puszkę swojego napoju, ale uwaga! Na tyle też niemiecka marka wycenia każdą ze 100 wyprodukowanych par z modelu! Tak, butów łącznie powstało jedynie 400 par, a sugerowana cena detaliczna każdej z nich to jedyne 99¢! To raz jeszcze daje niemieckiej marce adidas tytuł stworzenia najtańszego kolaboracyjnego projektu w historii. W ubiegłym roku wspólnie z Absolute Vintage zeszli do poziomu 28 funtów (klik). 

Buty w sprzedaży pojawią się jedynie na terenie Nowego Jorku w specjalnie przygotowanym Pop-Upie przy ulicy 208 Bewery. Sprzedaż rusza 18 lipca. Kto pierwszy ten lepszy!
adidas