Proponowany post

adidas Pro Bounce Low 'Jaylen Brown' PE - Oficjalne Zdjęcia

17 październik 2018
adidas Pro Bounce Low 'Jaylen Brown' PE - Oficjalne Zdjęcia

Nie dalej jak wczoraj pokazywaliśmy Wam model adidas Pro Bounce Mid w wersji zawodniczej Kristapsa Porzingisa. Niemiecka firma ma jednak podpisane kontrakty z kilkoma innymi, młodymi zawodnikami, między innymi z Jaylenem Brownem z Boston Celtics. Marka opublikowała właśnie serię oficjalnych zdjęć jego zawodniczej wersji modelu Pro Bounce z niską cholewką. Oznacza to, że buty już niedługo trafią do sprzedaży, choć niektóre źródła podają, że są one już dostępne na rynku azjatyckim.

W odróżnieniu od PE Porzingisa, cholewka w wersji Jaylena Browna wykonana jest z innego materiału. Na nasze oko wygląda to na Primeknit, który w strategicznych miejscach wzmocniony jest nową technologią Forgefiber. Mamy tutaj czarny materiał przeplatany szarymi nićmi, a do tego charakterystyczne dla Celtics zielone akcenty. Na języku umieszczono metkę ze skrótem "FCHWP"...z czymś Wam się kojarzy? Nie nie, to nie to o czym myślicie. Jego rozwinięcie to: "Faith, Consistency, Hard Work Pays Off". Po boku na cholewce znajdziemy trzy paski w trzech różnych kolorach; zielonym, złotym i białym. Od spodu, buty mają czarny midsole z pianki Boince, natomiast podeszwa zewnętrzna to transparentna guma o lekko żółtawym zabarwieniu.   

Niestety nie mamy pewności, czy adidas Pro Bounce 'Jaylen Brown' PE trafią do sprzedaży w Europie, z pewnością wielu fanów drużyny z Bostonu chętnie by je przygarnęło. Będziemy bardzo uważnie obserwowali zarówno stronę producenta, a także KICKS Store i Sklep Koszykarza, bo może właśnie tam mogą się one pojawić. Obecnie w tych miejscach można kupić kilka innych kolorystyk tego modelu, a do wyboru jest też wersja z wysoką cholewką.