Proponowany post

adidas Rascal - Oficjalne Zdjęcia

15 maj 2018
adidas Rascal - Oficjalne Zdjęcia

W końcu doczekaliśmy się oficjalnych zdjęć kolejnego modelu spod szyldu niemieckiej marki adidas Originals, o którym mieliśmy okazję wspominać jakiś czas temu.

Mowa tutaj o bardzo prostej sylwetce o nazwie Rascal nam osobiście przypominająca model Continental, który światło dzienne ujrzał w latach 70. Z drugiej strony Rascale kojarzyć się Wam mogą z Powerphase, nad którymi ostatnio pracował Kanye West. Zaczynając jednak od początku upper dwóch zaprezentowanych wersji kolorystycznych wykonany jest przy użyciu naturalnej skóry licowej. Tutaj liczymy na powtórkę z rozrywki i mamy nadzieję, że Rascale uszyto z tej samej jakości materiału co Powerphase, która była na naprawdę dobrym poziomie. Elementem wyróżniającym tę sylwetkę jest charakterystyczna, dwukolorowa tasiemka przechodząca przez bok, przez co nie da się ich pomylić z żadnym innym butem. Logo adidas Trefoil znajdziecie w małym okienku koło sznurówek, języku, tyle czy boku i spodzie podeszwy, co daje nam całkiem spory wynik. Tak jak wspominaliśmy, buty do sprzedaży trafią w co najmniej dwóch kolorystykach, białej oraz beżowej.

Data premiery przewidziana jest na czerwiec. Jesteśmy pewnie, że znajdziecie je i w stołecznym butiku WS2 czy sieci sklepów Worldbox.

Continental OG:

adidas