Proponowany post

adidas & Reebok Oficjalnie Prezentują Swój Wspólny Model Reebok Instapump Fury Boost

03 październik 2019
adidas & Reebok Oficjalnie Prezentują Swój Wspólny Model Reebok Instapump Fury Boost

Szczerze mówiąc, sami do tej pory jesteśmy trochę zdziwieni i w życiu nie przyszłoby nam do głowy, że pozornie dwie konkurencyjne marki produkujące sportowe obuwie wejdą we wspólny kolaboracyjny projekt. Oczywiście wiemy, że Reebok oraz adidas to od 2005 roku jeden koncern, ale mimo wszystko zabieg ten jest dla nas nieco szokujący, przez co jeszcze bardziej się nim jaramy.

Z racji tego, że Reebok Instapump Fury to naszym zdaniem najlepszy, a na pewno ulubiony model butów brytyjskiej marki bardzo cieszymy się na każdą kolejną jego kolorystykę czy wariację. Prywatnie w Fury przebyliśmy, zupełnie nie ściemniając, setki kilometrów, znamy je od podszewki i śmiało możemy je polecić każdemu z Was. No dobra, może jeżeli chodzi o wygodę, to znamy nieco lepsze, bardziej zaawansowane technologicznie obuwie, ale wiedźcie, że model ten powstał w 1994 roku i tym samym wyprzedził swoje czasy! Więcej na temat jego bujnej historii dowiecie się tutaj, a my uważamy, że powinniście tam zajrzeć. Skoro poruszyliśmy już kwestię wygody, to jak już sama nazwa modelu Reebok Instapump Fury Boost zdradza, z pomocą przychodzi niemiecka marka adidas i jej doskonale wszystkim znana technologia Boost. Współpraca tych dwóch brandów na pozór skomplikowana, tak naprawdę wymagała tylko kilku sprytnych ruchów. Klasyczną, ponadczasową i świetnie wyglądającą cholewkę z systemem zasilanych powietrzem obsługiwanym przez pompkę oraz zawór na 'języku' komór mających maksymalnie dopasować całość zespolono z Boostem. Aby zachować oryginalny wygląd  upper dalej postawiony jest na dwóch oddzielnych platformach z karbonową płytką pomiędzy. Dodatkami, które podkreślają unikalność tego wydania są specjalna brandowana taśma przechodząca przez środek cholewki oraz haft 'PUMP X BOOST' na tyle. 

Na ten moment niemiecko-brytyjski duet zaprezentował 5 wersji kolorystycznych podzielonych na 3 serie. Pierwsza kolorystyka 'Prototype' jako pierwsza trafi do sprzedaży już 5 października. Buty w ilości 50 pierwszych sztuk zadebiutują podczas atmosCon w Tokio. Azja i Pacyfik dostanie je 11 października, natomiast reszt świata poczekać musi do 15 listopada. 'OG Meets OG' to paczka dwóch nawiązujących do Fury OG oraz UltraBoost OG kolorystyk, które na pewno kojarzycie. Tutaj premiery przewidziane są na Azję 25 października oraz globalnie również na 15 listopada. Ostatnia, najprostsza packa 'Black & White' inspirowana modą w wybranych punktach sprzedaży zawita 6 grudnia. 

Mamy nadzieję, że w podanych terminach buty we wszystkich 5 kolorystykach zobaczymy w WS2, a jest na to spora szansa!


Cholewka Instapump Fury Prototype z 1994 roku.Reebok Instapump Fury Boost „Prototype”


Reebok Instapump Fury Boost „OG Meets OG”
Reebok Instapump Fury Boost „Black & White”Reebok
adidas