Proponowany post

Jordan Jumpman Z 'Bred' - Oficjalne Zdjęcia

Kolejna kolorystyka nowego, lifestyleowego modelu.

adidas Solar Hu Glide ST Boost - Zapowiedź

22 marzec 2018
adidas Solar Hu Glide ST Boost - Zapowiedź

Współpraca na linii Pharrell Williams, a niemiecka marka adidas Originals ma się naprawdę dobrze. Potwierdzeniem tych słów są oczywiście ciągłe premiery wspólnych projektów, jak i przecieki dotyczące następnych. Dziś zajmiemy się tą drugą częścią.

Podczas minionego eventu ComplexCon po raz pierwszy, w innej kolorystyce światło dzienne ujrzał nowy model butów sygnowany nazwiskiem artysty. Był to adidas Solar Hu Glide ST Boost to wykonana przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit cholewka w kilku bardzo rzucających się w oczy kolorach. Centralną jej część zajmuje biały trójkąt z charakterystycznym logo 'Hu' mówiącym nam, z czym mamy do czynienia. Znak ten powielony został na metce w tylnej części buta. Multikolorowa góra postawiona jest na zdecydowanie spokojniejszej, czarno-białej podeszwie naszpikowanej świetnie oddającą energię pianką Boost.

Na ten moment data premiery nie jest nam znana. Jak tylko dowiemy się większej ilości szczegółów na temat tego projektu, od razu do Was wracamy z tematem.

adidas

Tagi: -