Proponowany post

adidas Solar Hu Glide W Wersji 'CNY'

06 grudzień 2018
adidas Solar Hu Glide W Wersji 'CNY'

Z końcem listopada po raz pierwszy poruszaliśmy temat butów niemieckiej marki, które nawiązują do nadchodzącego wielkimi krokami Chińskiego Nowego Roku, który przypada na wtorek 5 lutego. Pierwszym modelem, który mieliśmy okazję prezentować był doskonale wszystkim znany Ultraboost, o którym nieco więcej dowiecie się tutaj. Jak się pewnie domyślacie, to nie jedyny projekt z obozu niemieckiej marki z trzema paskami.

Do zespołu dołącza bowiem sam Pharrell Williams ze swoimi biegówkami Solar Hu Glide w specjalnej odsłonie 'CNY'. Aby wszystko było spójne, buty zdominowane są przez krwistą czerwień pokrywającą wykonaną głównie z syntetycznej siateczki cholewkę. Mamy ją w akompaniamencie czerni i złota. Wierzch uppera zdobią śnieżnobiałe, charakterystyczne dla projektów Pharrella hafty. Na lewym bucie widnieje skrót 'Hu', na prawym natomiast chiński znak. W okolicach pięty znajdziemy jeszcze subtelny trójkąt, a na szczycie minimalistycznego języka logo niemieckiej marki. Całość spleciona jest okrągłymi, białymi sznurówkami z brandowanymi agletami i postawiona na szczycie jasnej podeszwy z ciemnym spodem. 

Niestety na ten moment nie znamy szczegółów ani daty premiery. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.


adidas