Proponowany post

STAUD x New Balance 327

Z odzieżą treningową w komplecie.

adidas Spezial Prezentuje Nową Kolekcję Inspirowaną Archiwami Niemieckiej Marki

11 wrzesień 2020
adidas Spezial Prezentuje Nową Kolekcję Inspirowaną Archiwami Niemieckiej Marki

adidas Spezial powraca z kolejną kolekcją. Przygotowana na sezon jesień/zimę 2020 paczka, to sporo współczesnej odzieży i obuwia inspirowanego archiwami. Najnowsza oferta, wyselekcjonowana i zaprojektowana jest przez siedzącego od lat w temacie Gary'ego Aspdena i po raz kolejny zawiera elementy wyciągnięte z czeluści bogatych archiwów adidasa.

W tym sezonie ponownie zobaczymy kultową kurtkę Haslingden, która jest powszechnie uważana za jedną z najpopularniejszych sylwetek marki z trzema paskami. Opierając się na poprzednich wersjach, ta wykonana jest z super lekkiej tkaniny w kruczoczarnej kolorystyce. Druga kurtka jest już w odważnym, żółtym kolorze i czerpie inspirację z odzieży do treningu z lat 70. i 80. Pozostałymi elementami, które dostaniemy w kolekcji, są sweter Mod Trefoil, T-shirt z logo, spodnie dresowe, zielone szorty w stylu cargo i czapka z daszkiem.

Jeżeli chodzi o obuwie, to naszym faworytem jest nowy HRMNY SPZL, czyli przeróbka mniej znanego modelu Harmony z serii Torsion, który pierwotnie był butem typowo damskim. Kolejną sylwetką są Newrad SPZL, wykonane z jasnobrązowego nubuku osadzone na podeszwie zaczerpniętej z modelu Bermuda z tłoczonym logo 'Mod Trefoil' z boku. Alderley SPZL to nowy hybrydowy but adidas Spezial, który opiera swój projekt na klasycznym Rod Laver Vintage. Kropką nad i są klapki adilette z wytłoczonym logo i specjalnym brandingiem.

Kolekcja adidas Spezial FW20 zadebiutuje 18 września i będzie dostępna w takich punktach sprzedaży, jak chociażby WS2


adidas