Proponowany post

adidas Stan Smith Primegreen 'Character Pack', Czyli Bądź Zielony Z Kermitem, Rexem, Mike'iem Wazowskim, Hulkiem I Dzwoneczkiem

12 styczeń 2021
adidas Stan Smith Primegreen 'Character Pack', Czyli Bądź Zielony Z Kermitem, Rexem, Mike'iem Wazowskim, Hulkiem I Dzwoneczkiem

W dobie fast fashion, fast foodów i szybkich samochodów, 'nie jest łatwo być zielonym'. Kto by pomyślał, że słynne słowa wypowiedzenie przez Żabę Kermita będą miały tak duże znaczenie dla zrównoważonego rozwoju środowiska w XXI wieku? Pomimo codziennych trudności, które wszyscy napotykamy w zmniejszaniu śladu węglowego, niemiecka marka adidas postanawia ułatwić nam sprawę i do pomocy w tym zadaniu przydziela nasze ulubione zielone postaci. Część z Was może pamięta, jak wspominaliśmy Wam o tym, że w odmienionej formie wracają adidas Stan Smith 'Kermit' -KLIK. Jak się okazuje, to część większego projektu, o którym kilka słów więcej znajdziecie poniżej.

adidas Stan Smith Primegreen „Character Pack” to żaba Kermit, wraz z innymi zielonymi kumplami: Dinozaurem Rex'em z 'Toy Story', Mikiem Wazowskim z 'Potwory i Spółka', Niesamowitym Hulkiem oraz Dzwoneczkiem tworzą sześć przyjaznych dla środowiska wersji tego ponadczasowego, tenisowego klasyka. Kermit został specjalnie wyróżniony i pojawia się na dwóch wersjach tych retro sneakersów, jednym z kolorowym kolażem tego sympatycznego płaza, a jednym zdecydowanie bardziej stonowanym, który pokazywaliśmy Wam już wcześniej. Rex z Toy Story kontynuuje teksturowany motyw zielonej skóry znany nam już z jego ostatniego wydania dziecięcego modelu Top Ten. Jednooki Mike pojawia się na swojej śnieżnobiałej parze w wielu pozach i akompaniamencie zielonej, galaretowej podeszwy. Hulk to subtelne połączenie czerni z dodatkiem zieleni, natomiast Dzwoneczek z zarysem postaci na boku charakteryzują wielobarwne, satynowe sznurówki barwione gradientem nadające im kobiecego klimatu. Pamiętajcie, że każdy z nich wykonany został z materiałów pochodzących z recyklingu.

Niestety, data premiery tej zielonej paczki nie jest nam jeszcze znana. Nie powinno być jednak problemu ze znalezieniem ich u takich specjalistów, jak w sieci sneakerstore'ow Worldbox.

adidas