Proponowany post

adidas Streetball W Kolorystykach Nawiązujących Do Nike Air Yeezy 1

12 wrzesień 2019
adidas Streetball W Kolorystykach Nawiązujących Do Nike Air Yeezy 1

Starsi fani koszykówki z lat 90. na pewno kojarzą specjalną linię obuwia 'Streetball' od niemieckiej marki z trzema paskami, która zaprojektowana została do jednego konkretnego celu - gry na zewnątrz. Wszytko to zaczęło się od turnieju 'Streetball Challange' w 1992 roku oraz przyjazdu Dream Team'u na Igrzyska Olimpijskie w Europie, która wtedy dosłownie oszalała na punkcie basketu. Punktem kulminacyjnym rozwoju linii 'Streetball' było wygranie przez Niemiecką reprezentacje mistrzostw Europy rok później oraz dalszy rozwój 'Streetball Challange', w którym w punkcie kulminacyjnym uczestniczyło nawet 50.000 graczy, których zmagania oglądało pół miliona widzów. Niestety, w późniejszym czasie wraz z rozwojem konkurencji temat powoli umierał śmiercią naturalną.

Dziś model Streetball powraca w świeżej, nowoczesnej formie, która świetnie wpisuje się w aktualnie panujące, lifestyleowe trendy. Niestety, niektórych może to nieco zasmucić, ale nowe Streetball'e nie będą już butami stricte do gry na zewnątrz, a jedynie codzienną ozdobą naszych stóp, nostalgicznie nawiązując do kultowej linii sprzed lat. Niemniej jednak wróćmy do sedna sprawy, czyli trzech nadchodzących kolorystyk, które nam, a zapewne i Wam kojarzyć się mogą z kultowymi już Air Yeezy 1 spod szyldu konkurencyjnej marki Nike, kiedy to jeszcze Kanye West z nią współpracował. Naszym faworytem jest czarna wersja z różowymi i seledynowymi dodatkami, która odpowiada Nike'owej 'Blink', ale i beżowa z zielonkawymi i różowymi, która w przypadku Air Yeezy nazywała się 'Net' czy jasna 'Zen Grey' mogą się podobać. Czy zabieg taki jest małym pstryczkiem w nos w stronę marki z Oregonu? Tego nie wiem.

Niestety, na ten moment nie jesteśmy w stanie Wam powiedzieć, kiedy nowe Streetball'e 2019 w kolorystykach Air Yeezy 1 trafią do sprzedaży. Niemniej jednak szukajcie ich tutaj.
adidas