Proponowany post

adidas Ultra 4D - Zapowiedź

09 grudzień 2019
adidas Ultra 4D - Zapowiedź

Ostatnimi czasy temat technologii 4D, którą posługuje się niemiecka marka adidas tworząc swoje najbardziej zaawansowane technologicznie podeszwy coraz częściej pojawia się na naszych łamach. Wszytko to za sprawą prezentacji coraz to nowszych kolorystyk zasilających asortyment trzech pasków, czy zapowiedzi zupełnie świeżych sylwetek, które to dopiero pojawić się mają w sprzedaży. 

Jedną z ciekawszych, wyróżniających się na tle aktualnie dostępnych opcji niewątpliwie będą tytułowe adidas Ultra 4D w zupełnie jasnej kolorystyce, ale o tym za chwilę. Sam but to tak naprawdę nic nowego, ani szczególnego, bowiem jest to hybryda cholewki zaczerpniętej z modelu Ultra Boost 1.0 oraz doskonale nam znanej podeszwy 4D. Mimo tego prezentują się one naprawdę świetnie i mamy wrażenie, że pojawienie się takiej sylwetki to była jedynie kwestia czasu. Chyba każdy z Was kojarzy biegowy model Ultra Boost, który od momentu swojego debiutu zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie i to nie tylko w sporcie. Buty bardzo szybko przedostały się do świata streetwearu, w którym goszczą do dziś. Przejdźmy może do budowy. Góra wykonana jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit zapewniającej nam lekkość, przewiewność oraz dopasowanie do anatomii naszego ciała na najwyższym możliwym poziomie, co wspomaga jeszcze zintegrowany z całością język, klatka z trzema paskami oraz oraz stabilizator pięty na tyle. To właśnie na nim pojawiła się nowa nazwa modelu, stąd co do niej nie mamy żadnych możliwości. Dół to oczywiście doskonale nam wszystkim znana konstrukcja, w zupełnie nowej, kremowej kolorystyce, która świetnie komponuje się ze śnieżnobiałą górą.

Buty do wybranych sklepów powinny trafić w sezonie spring/Summer 2020. Mamy nadzieję, że ilość wyprodukowany par nie będzie przerażająco mała i zobaczymy je w WS2 czy CL20.


adidas