adidas Ultra Boost “Made To Be Remade” już za moment trafią do szerszej dystrybucji

16 kwiecień 2021
adidas Ultra Boost “Made To Be Remade” już za moment trafią do szerszej dystrybucji

Część z Was pamiętać może news na temat adidas FUTURECRAFT.LOOP - Pierwsze Buty, Które W 100% Poddasz Recyklingowi opublikowany przez nas niemal równo dwa lata temu. Wtedy też te innowacyjne, limitowane buty powstały w ultra limitowanej ilości 200 wyprodukowanych par, które trafiły do wybrańców w ramach testu. Wszystko wskazuje na to, że testy przeszły pomyślnie, a buty w dopracowanej formie trafią do szerszej dystrybucji, a my liczymy na to, że zobaczymy je w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store

Nadchodzące adidas Ultra Boost będą częścią nowej usługi adidas Made To Be Remade, czyli 'Znosisz to. Zwróć to'. Ten innowacyjny, performanceowy sneakers został specjalnie w wydajny sposób zaprojektowany i skonstruowany z przetworzonych, używanych materiałów bez dodatku barwnika, a nawet kleju. Szczycący się niepowstrzymanym DNA Ultra Boost, jest to but, który został stworzony tak, aby po zużyciu przez konsumenta mógł posłużyć jako baza do skonstruowania kolejnych produktów spod szyldu trzech pasków. Dodatkowo, sneakersy zapewniają nam idealne dopasowanie niczym skarpetka, zapewniając tym samym maksymalny poziom komfortu, a pianka Boost w podeszwie da nam sprężystość i amortyzację. Pamiętaj, że gdy wybierzesz nowe adidas Ultra Boost “Made To Be Remade”, pomagasz adidasowi w kształtowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości. 

Nowe adidas Ultra Boost „Made To Be Remade” zostaną wydane 22 kwietnia w wybranych sklepach detalicznych i na adidas.com . Cenę detaliczną ustalono na poziomie 180$.