Proponowany post

adidas Wien z City Series to hołd w stronę austriackiej stolicy

07 kwiecień 2021
adidas Wien z City Series to hołd w stronę austriackiej stolicy

adidas od wielu lat tworzy i aktualizuje swoje przedsięwzięcie nazwane 'City Series'. Tą uwielbianą przez fanów stylu casual linię zasiliły już dziesiątki wyjątkowych, bardzo prostych w swojej formie sylwetek celebrując archiwalne modele z lat 70 i 80 swoimi nazwami nawiązując do krajów, miast, landów czy krain. Na świecie jest wielu kolekcjonerów tych wyjątkowych tenisówek, a za chwilę nadarzy się okazja, aby powiększyć swoje zbiory. 

Już 9 kwietnia w wybranych punktach sprzedaży, jest też spora szansa, że i w Warsaw Sneaker Store zobaczymy nowe adidas Wien. Jak już sama nazwa wskazuje buty swoją atramentową kolorystyką oddają hołd austriackiej stolicy. Cholewkę o niskim, prostym profilu wykonano z jakościowego zamszu w kolorze niebieskim, a całość przełamana jest kontrastującymi, skórzanymi dodatkami w kolorze żółtym, takimi jak zygzakowato wykończone trzy paski brandingu, zapiętek oraz wnętrze. Cienki język zdobi sporych rozmiarów klimatyczna metka, natomiast na boku zaraz złotą farbą podkreślono napis Wien. Wszystko to postawiono na gumowej podeszwie w karmelowym kolorze i klasycznym kształcie bez żadnych systemów amortyzacji. 

Tak jak podaliśmy wyżej, nowe adidas Wien zasilające City Series dostaniecie już 9 kwietnia. Sugerowana cena detaliczna stoi na poziomie 100$


Tagi: adidas Wien