Proponowany post

Air Jordan 14 'Hyper Royal' - Zapowiedź

Nadchodzą kolejne czternastki...

adidas Wypuści Kolejną Kolorystykę adidas ZX 4000 4D - 'Carbon'

07 luty 2019
adidas Wypuści Kolejną Kolorystykę adidas ZX 4000 4D - 'Carbon'

Mimo tego, że w nadchodzącą sobotę odbędzie się rynkowy debiut nowego modelu niemieckiej marki z trzema paskami, adidas ZX 4000 4D nic nie stoi na przeszkodzie, aby w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia kolejnej wersji kolorystycznej. Na ten moment światło dzienne ujrzały trzy warianty barwne, ale jak do tej pory żaden jeszcze nie trafił do sprzedaży. Więcej o nich dowiecie się tutaj.

Tym razem designerzy z Niemiec postanowili zaserwować nam coś zdecydowanie ciemniejszego. Tkany przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit upper zabarwiono na stonowany, szary odcień, który wraz z czarnymi, zamszowymi wstawki tworzy budulec cholewki. Całość zestawiono z kontrastującymi elementami. Błękitny kolorem potraktowano metkę na szczycie język, wkomponowany w cholewkę lacelock oraz logo systemu 'Torsion' na panelu bocznym. Woltem zaś pokryto przeszycie w przedniej części, w okolicach sznurówek oraz na tyle. Całość postawiona jest na tej samej, innowacyjnej podeszwie co wszystkie podobne produkty. Więcej na temat tej świetnie wyglądającej oraz spełniającej swoje funkcje technologii znajdziecie tutaj.

Co do daty premiery, to adidas ZX 4000 4D w kolorystyce 'Carbon' do sprzedaży trafią pod koniec tego roku. O konkretnej dacie premiery będziemy Was jeszcze informować. Co do dostępności to szukajcie ich tutaj.
adidas