Proponowany post

adidas Y-3 Pure Boost 'Triple White'

10 styczeń 2017
adidas Y-3 Pure Boost 'Triple White'

Projekty Yohji Yamamoto tworzone dla niemieckiej marki adidas, to pozycje o specyficznym, mocno futurystycznym wyglądzie oddającym charakter japońskiego projektanta. 

Jednym z najlepiej przyjętych, a napewno najbardziej aktualnie poszukiwanym modelem butów, który wyszedł spod ręki Yohjiego jest Y-3 Pure Boost w czarno-białej wersji kolorystycznej. Dla wszystkich fanów tej sylwetki mamy jednak dobre wieści, otóż już w marcu tego roku w sklepach z odpowiednim kontem pojawi się wersja 'Triple White'. Jak pewnie już się domyślacie, wykonane przy użyciu siateczki typu mesh o zróżnicowanej grubości buty w całości zabarwiono na jasno. Nie będzie to jednak prawdopodobnie śnieżnobiała barwa, a kolor wpadający delikatnie w beż. Jedynymi kontrastującymi detalami będzie logo Y-3 na języku oraz jednym z trzech pasków brandingu. Całość postawiona jest na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej wykonanej ze świetnie amortyzującej pianki Boost.

Co do oficjalnej premiery butów spodziewajcie się w marcu. Jeżeli chodzi o Polskę śledźcie co dzieje się w stołecznym butiku CL20, gdzie już teraz znajdziecie wiele produktów z linii Y-3 w atrakcyjnych cenach.Y-3

Tagi: -