Proponowany post

adidas Yeezy 500 'Bone White' - Zapowiedź

24 czerwiec 2019
adidas Yeezy 500 'Bone White' - Zapowiedź

Szczerze mówiąc, byliśmy święcie przekonani, że niemiecka marka i Kanye West zaprzestali już produkcji świetnego modelu Yeezy 500. Po premierze jedynie czterech bardzo prostych kolorystyk słuch po nich zaginał, aż do dziś. 

W sieci pojawiły się informacje, że niemiecko-amerykański duet nie zrezygnował z tej sylwetki i postanawia o niej przypomnieć. Nowa wersja barwna, analogicznie do wszystkich poprzednich jest równie prosta i kierowana do osób ceniących sobie subtelność. Upper powinien skonstruowany być przy użyciu tego samego zestawu dobrej jakości materiałów, co w przypadku wcześniejszych wersji. Spodziewajmy się więc cholewki wykonanej z naturalnej skóry licowej i zamszowej z dodatkiem miękkiej siateczki rozciągniętej na poszczególnych panelach. Jeżeli wszystko faktycznie będzie po staremu, to nie będziemy się mieli do czego przyczepić. Kolorystycznie góra zdominowana ma być przez jasny, piaskowy beż. Masywna podeszwa środkowa zabarwiona jest na śnieżnobiałą biel, a miejsce styku z nawierzchnią odlano z gumy w naturalnym, brązowym kolorze. Na ten moment poczekać musimy na porcję dokładnych zdjęć. Możliwe, że buty będą wyglądały tak, jak pokazywaliśmy Wam w październiku dwa lata temu (klik).

Buty do wybranych sklepów, w tym stołecznego butiku CL20 trafić mają w przerwie pomiędzy kolejnymi premierami 350, które teraz się nie zapowiadają, czyli sierpniu. Dostępne będą w rozmiarówce dla całej rodziny. Retail wynosić ma 200$, czyli w naszym kraju niezmiennie 849zł.


adidas