Proponowany post

adidas Yeezy 500 'Ultraviolet' - Zapowiedź

17 kwiecień 2018
adidas Yeezy 500 'Ultraviolet' - Zapowiedź

Kilka dni temu, a dokładnie w minioną sobotę odbyła się premiera kolejnych butów będących efektem współpracy niemieckiej marki adidas i Kanyego Westa. Mowa tutaj o adidas Yeezy 500, na których temat słyszymy od Was różne opinie. Jak oczywiście wiadomo, znajdą się tacy, którym buty się podobają i odwrotnie. Jeżeli jednak interesuje Was nasze zdanie, to nam buty naprawdę się podobają. Mieliśmy nawet okazję prezentować Wam je na nogach. Wideo znajdziecie poniżej. 

Mówimy to wszystko, ponieważ chcąc nie chcąc będziemy musieli się do nich przyzwyczaić. Jak się pewnie domyślacie adidas i Kanye nie poprzestaną na jednej wersji kolorystycznej (chociaż w przypadku Yeezy Wave Runner 700 tak się właśnie stało) i już wiemy, że w sprzedaży pojawią się jeszcze co najmniej dwie kolorystyki. Dziś przychodzimy do Was z kolejną. Na ten moment buty otrzymały roboczą nazwę 'Ultraviolet'. Wszytko to, za sprawą koloru masywnej cholewki, który jak przystało na yeezy 500 jednolicie pokrywa jeden kolory, fiolet. Wszytko to w towarzystwie gumowego spodu podeszwy, który nieco kontrastuje na tle jednolitej całości.

Buty do sprzedaży mają trafić jesienią. Jeżeli coś się w tej kwestii zmieni, na pewno wrócimy do Was z tematem. Dajcie nam znać, co myślicie o samych 500 i w szczególności o tej kolorystyce.adidas

Tagi: yeezy, adidas,