Proponowany post

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Ash Blue'

18 grudzień 2020
adidas Yeezy Boost 350 V2 'Ash Blue'

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowej kolorystyki adidas Yeezy Boost 350 V2. Już w marcu w takich punktach sprzedaży jak stołeczny butik CL20 zobaczymy nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 'Ash Pearl', które prezentują się właśnie tak - KLIK. Cześć z naszych czytelników wie też, że to jedna z trzech zapowiadanych kolorystyk 350, które mają 'Ash' w nazwie. Nieco wcześniej, bo w lutym zobaczymy tytułowe adidas Yeezy Boost 350 V2 'Ash Blue', których zdjęcia właśnie ujrzały światło dzienne.

Same buty, których popularność mimo ciągłych premier w ogóle nie spada w nadchodzącej kolorystyce są tym, co tak naprawdę dobrze znamy. Upper dalej skonstruowany jest przy użyciu świetnie sprawdzającej się cyfrowo tkanej przędzy Primeknit, która zapewnia nam wygodę, świetne dopasowanie oraz komfort użytkowania, a brak języka tylko potęguje ten efekt. Góra dodatkowo wyposażona jest w grube sznurówki, które nie oszukujmy się mają tutaj funkcję raczej ozdobną niż praktyczną, ale bez nich buty wyglądałyby dziwnie. W przypadku tytułowej kolorystyki zabrakło randomowo pojawiającego się pull taba. Całość postawiona jest na ultra wygodnej podeszwie wykonanej ze sporej ilości pianki Boost otoczonej charakterystyczną, karbowaną gumą. Kolorystycznie buty zdominowane są przez szarość wymieszaną z czernią z dodatkiem kontrastującej żółci na ażurowym pasku z boku.

Szczegóły premiery adidas Yeezy Boost 350 V2 'Ash Blue'

Buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczymy 1 lutego. Sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian i wyniesie 899zł. Szukajcie ich w CL20.


adidas