Proponowany post

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Cloud White' Wyjdą Też W Wersji 'Reflective'

23 lipiec 2019
adidas Yeezy Boost 350 V2 'Cloud White' Wyjdą Też W Wersji 'Reflective'

Niemal codziennie informujemy Was o czymś z niemiecko-amerykańskiego obozu adidas x Kanye West w większym skrócie 'YEEZY'. Dziś stety, niestety nie będzie inaczej.

We wrześniu 2019 roku w sprzedaży pojawić ma się kolejna kolorystyka adidas Yeezy Boost 350 V2 - 'Cloud White'. Część z Was napewno kojarzy, że Kanye wpadł na pomysł, że dzień wcześniej jedynie za pośrednictwem swojego sklepu internetowego https://yeezysupply.com/ będzie sprzedawał specjalną wersję nadchodzącej kolorystyki, której cholewka częściowo wykonana będzie przy użyciu odblaskowej nici 'Reflective'.  Butów jest odpowiednio mniej i są kilkanaście dolców droższe od regularnej wersji. Nie inaczej ma być w przypadku wyżej wspomnianych 'Cloud White', której mieniący się srebrzystą poświatą wariant w cenie 250$ do sprzedaży trafić ma 21 września. Prócz tej małej zmiany, buty na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od regularnej, wycenionej na 220$ wersji. Poniżej podrzucamy Wam kilka zdjęć tego, jak buty radzą sobie w subtelnym blasku fleszy. 

W ramach podsumowania wersja 'Reflective' w cenie 250$ do sprzedaży trafi 21 września, natomiast zwykła dzień póżniej, 22 września i trzeba będzie za nią zapłącić 220$. Tych drugich szukajcie między innymi w stołecznym butiku CL20.

adidas