Proponowany post

Lebron James Pokazał Się W Ekskluzywnych Nike Air Zoom Generation

Idealnie pasują do barw jego nowej drużyny.

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Semi Frozen Yellow' - Data Premiery

19 październik 2017
adidas Yeezy Boost 350 V2 'Semi Frozen Yellow' - Data Premiery

Dopiero co przekazywaliśmy Wam informację o zmianie wyglądu w nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Semi Frocen Yellow', a już wracamy do Was z kolejnym newsem na ich temat.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z plotkami, które rozsiane zostały po sieci będzie to najbardziej limitowana wersja Yeezy z jaką mieliśmy do tej pory do czynienia. Tak, wiemy, że przy pierwszym dropie 'Zebra' mówiliśmy to samo, ale kto wie, może adidas nie zmieni zdania i nie będzie ich restockował. To nie jest jednak od nas zależne. Co do konstrukcji to po raz kolejny powtórzymy się na ich temat. Upper w całości wykonany jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit w bardzo rzucającej się w oczy kolorystyce splecionych ze sobą włókien. Zdecydowana większość należy do neonowej żółci z domieszką szarości i czerwieni. Całość stoi na piance Boost otulonej półprzeźroczystą gumą z ostro odciętym spodem w kolorze naturalnej gumy. 

Buty do sprzedaży trafić mają 18 listopada. Prawdopodobnie dostępne będą tylko za pośrednictwem oficjalnej strony producenta.

adidas

Tagi: -