Proponowany post

Kilka Nowych Ujęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Zerknijmy na te buty jeszcze raz...

adidas Yeezy Boost 350 V2 ‘True Form’ - Zapowiedź

04 luty 2019
adidas Yeezy Boost 350 V2 ‘True Form’ - Zapowiedź

Kanye West i niemiecka marka adidas to doskonale znany nam duet. Mimo różnych zdań na temat produktów ze słowem 'YEEZY' w nazwie 'brand' ten ma się dobrze i nic nie wskazuje na to, że miałoby być inaczej. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest nic innego, jak kolejne kolorystyki butów pojawiające się w sprzedaży.

Na horyzoncie pojawiła się następna nowość, a mianowicie adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce nazwanej 'True Form'. Fajni kultowych, pierwszych Beluga, które wg. nas są najlepszymi 350 V2, jakie do tej pory mieliśmy okazję widzieć, czy to drugich będą zadowoleni z tej premiery. Buty bowiem utrzymane są w podobnej, ziemistej kolorystyce z dodatkiem kontrastującego pomarańczu. Co do konstrukcji, to wszystko wskazuje na to, że adidas odchodzi od 'pełnej,' wyróżniającej się gęsto tkanym paskiem na boku cholewki, a tytułowe buty będą miały jego półprzeźroczysty odpowiednik, tak jak to miało miejsce przy okazji ostatnich Static'ów. Jednolita, ziemista góra z podeszwą w tym samym kolorze wyróżnia się jednym jedynym akcentem, a mianowicie pull tabem na pięcie. Tylko on zabarwiony został na intensywny pomarańczowy kolor. W przypadku 'True Form' zastanawia nas jeszcze jedna rzecz. Na niektórych grafikach buty mają również na pomarańczowo zabarwioną podeszwę czego na pierwszych fotografiach zupełnie nie widać. Jak będzie naprawdę? Czas pokaże.

Konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast plotki mówią, że w sprzedaży zobaczymy je już niebawem. Co do dostępności, odsyłamy Was tutaj.
adidas