Proponowany post

adidas Yeezy Boost 380 'Hylte Glow' - Zapowiedź

10 lipiec 2020
adidas Yeezy Boost 380 'Hylte Glow' - Zapowiedź

Po kilku dniach spokoju od tematu nowych działań Kanye Westa i niemieckiej marki adidas w końcu wracamy do Was z kolejnymi newsami związanymi z tym duetem. Dziś na tapetę bierzemy nową kolorystykę naszym zdaniem naprawdę ciekawego w swoim wyglądzie adidas Yeezy Boost 380, który na sneakersowym rynku dopiero zaczyna swoją przygodę i w sprzedaży pojawił się dopiero w dwóch wariantach kolorystycznych 'Alien' oraz 'Mist'. W komentarzach poniżej możecie wyrazić swoją opinię na temat tej sylwetki, a my chętnie zapoznamy się z Waszym zdaniem. 

Jesienią tego roku w takich sklepach jak stołeczny butik CL20 wylądować mają nowe adidas Yeezy Boost 380 'Hylte Glow', które przez swój wpadający w oko układ kolorów spodobają się raczej osobą chcącym widzieć na sobie wzrok innych oraz chcącym się wyróżnić, ale o tym za chwilę. Jeżeli chodzi o konstrukcję, to buty wykonano przy użyciu doskonale Wam już znanej, bardzo precyzyjnej technologii Primeknit o kształcie bardzo dopasowanej skarpety. Na boku standardowo znajduje się kolorystycznie podkreślona smuga ze sporych rozmiarów otworami wentylacyjnymi. Całość postawiona jest na gładko wykończonej podeszwie wewnętrznej z tyłem mocno wyciągniętym ku górze. Wróćmy teraz do kolorystyki, która zdajemy sobie sprawę, nie każdemu z Was przypadnie do gustu. Upper pokryto czterema odcieniami zieleni z oliwką oraz seledynem na czele. Na wcześniej wspomnianej smudze znajdziemy jego neonowy odpowiednik natomiast na kołnierzu i sznurówkach blado-groszkowy. Wszystko to zestawiono ze średnio nam tutaj pasującą, ciemną platformą. Naszym zdaniem outy zdecydowanie lepiej wyglądałyby na jasnej podeszwie, ale to nasze prywatne odczucie. Wielce prawdopodobne jest też to, że buty będą świecić w ciemności.

Premiera, mimo tego, że konkretna data nie jest znana, odbędzie się gdzieś w sezonie fall 2020. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, szukajcie ich w CL20.


adidas Yeezy Boost 380 “Hylte Glow”
Kod: FZ4990
Data: Jesień 2020
Cena: $230

adidas