Proponowany post

adidas Yeezy Boost 700 'Inertia' - Zapowiedź

07 grudzień 2018
adidas Yeezy Boost 700 'Inertia' - Zapowiedź

Musimy przyznać, że Kanye West i niemiecka marka z trzema paskami naprawdę się rozpędzili. Od jakiegoś czasu na naszych łamach naprawdę rzadko wspominaliśmy o kolejnych Yeezy, a od kilku dni robimy to nawet kilka razy dziennie. Dziś również 'musimy' to zrobić. 

W ramach ósmego już sezonu kolekcji 'Yeezy Season' Kanye i adidas przygotowali kolejną, według nas naprawdę ciekawą kolorystyką modelu Yeezy Boost 700. 'Interia' charakteryzują się niemal jednolitą, szarą kolorystyką z dokładnie dwoma kontrastującymi detalami. Co do materiałów, nie spodziewamy się tutaj żadnych fajerwerków, a upper wykonany ma być przy użyciu tego samego połączenia fabrykatów co wersja OG. Cholewka skonstruowana ma być przy użyciu zamszu, skóry oraz siateczki o różnej gradacji. Szara góra naprawdę świetnie się komponuje z równie szarą podeszwą, której dwa owalne wgłębienia wypełniono brzoskwiniową farbą, a spod potraktowano kontrastującym beżem. 

Konkretna data premiery nie jest nam znana. Wimy jednak, że buty do sprzedaży trafić mają wiosną przyszłego roku. Co do dostępności to dropu spodziewamy się między innymi w stołecznym butiku CL20.


adidas