Proponowany post

Jordan Jumpman 2020

Czyli uboższa wersja najnowszych jordanów.

adidas Yeezy Boost 700 'Utility Black' - Data Premiery

24 maj 2019
adidas Yeezy Boost 700 'Utility Black' - Data Premiery

Na moment zostańmy przy doskonale przez wszystkim kojarzonym duecie, adidas x Kanye West, o którym ostatnimi czasy wspominamy niemal codziennie. Dziś to już kolejny raz, kiedy chcemy Wam przekazać coś w imieniu tej niemiecko-amerykańskiej pary. 

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia oraz data premiery kolejnych adidas Yeezy Boost 700. Tak, jak w przypadku opisywanych dzisiaj adidas Yeezy Boost 350 V2 (klik), postawiono na klasyczną czerń, którą to pokryto niemal 100% butów. Jedynym 'niepasującym' do całości elementem jest spód podeszwy w kolorze naturalnej, brązowej gumy. Upper, tak jak w przypadku wszystkich 700 skonstruowany jest z tego samego zestawu bardzo przyjemnych materiałów, a są nimi naturalna skóra, zamsz oraz dwa rodzaje siateczki. Nie zabrakło też kilku odblaskowych detali na masywnej podeszwie czy froncie. Kontrastującym, ale mało widocznym elementem jest białe logo adidas na wkładce. Buty w całość prezentują się naprawdę dobrze, a osoby ceniące sobie prostotę powinny zwrócić na nie uwagę.

Oczywiście, nadchodzące adidas Yeezy Boost 700 'Utility Black' dostaniecie w stołecznym butiku CL20. Premiera odbędzie się 29 czerwca. Sugerowana cena detaliczna to 300$.


adidas