Proponowany post

adidas Yeezy Boost 700 V2 'Inertia' - Zapowiedź

12 sierpień 2019
adidas Yeezy Boost 700 V2 'Inertia' - Zapowiedź

Dokładnie 9 marca 2019 roku miała miejsce oficjalna premiera adidas Yeezy Boost 700 w prostej, ale przykuwającej oko kolorystyce 'Inertia'. Buty oczywiście zniknęły z półek takich sklepów jak chociażby stołeczny butik CL20 w mgnieniu oka, a po nich do sprzedaży trafiały kolejne wersje butów projektowanych przez Kanye Westa i niemiecką markę z trzema paskami. 

Temat 'Inertia' nie ucichł w głowach tego zgranego duetu w 100%, a nawet tak mocno drążył w nich dziurę, że kolorystyka ta powróci na sklepowe półki. Na całe szczęście nie będzie to kolejny, bardzo popularny wśród trzech pasków restock, których zupełnie nie możemy zrozumieć, a przeniesienie barw na drugą, równolegle dostępną generację modelu adidas Yeezy Boost 700 V2. Niestety, na ten moment nie dysponujemy żadnymi zdjęciami nadchodzącego wydania, a jedynie renderem przygotowanym przez Yeezy Mafię, który de facto może okazać się naprawdę trafny. Na ten moment nie wiemy, czy buty wykonane będą z połączenie zamszu z siateczką ,czy może neoprenem, który również pojawiał się w przypadku V2. Obstawiamy, że będzie to ta pierwsza opcja. Kolorystycznie, całość zdominowana ma być przez specyficzny odcień szarości wpadający w błękit przełamany kontrastującymi, brzoskwiniowymi akcentami oraz kremową podeszwą.

Buty do wybranych sklepów trafić mają we wrześniu. Cena to niezmienne 1299zł, a miejscem, gdzie należy ich szukać, jest chociażby CL20.
adidas