Proponowany post

adidas Yung-1 'Purple & Grey' - Zapowiedź

10 sierpień 2018
adidas Yung-1 'Purple & Grey' - Zapowiedź

adidas Yung-1 to jedna ze zdecydowanie bardziej wyczekiwanych przez nas sylwetek tego roku, jeżeli chodzi o niemiecką markę z trzema paskami. Utrzymane w stylistyce Dad Shoes kicksy połączone z kolorystyką zaczerpniętą z modelu Falcon Dorf to istny strzał w 10. Oczywiście to nie koniec wariantów barwnych, które adidas Originals dla nas przygotowało.

Niebawem na sklepowych półkach powinna pojawić się wersja 'Purple & Grey'. Wszystko wskazuje na to, że upper skonstruowany jest przy użyciu analogicznych co w wyżej wspomnianych 'marchewkach' materiałów. Mamy tutaj bowiem kawałki gładkiego, delikatnego zamszu, skóry licowej czy oczywiście siateczki i nylonu. Jeżeli chodzi o kolorystykę, fani prostych, ale ciekawych zestawień barwnych na pewno będą zadowoleni. Mamy tutaj połączenie bladego fioletu z beżowymi i bardzo jasno-szarymi detalami, co w połączeniu z dwukolorową, utrzymaną w tej tonacji podeszwą naprawdę może się podobać. 

Niestety na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Liczymy jednak, że buty już niebawem pojawią się w WS2, gdzie mogliśmy znaleźć już dwie pierwsze kolorystyki, które niestety nie są już dostępne.


adidas