Proponowany post

adidas ZX 5000 x University of Miami - Zapowiedź Kolejnych Butów Z Serii A-ZX

27 październik 2020
adidas ZX 5000 x University of Miami - Zapowiedź Kolejnych Butów Z Serii A-ZX

Ostatnimi czasy odpoczęliśmy trochę od wskrzeszonego jakiś czas temu przez niemiecką markę z trzema paskami projektu A-ZX. Dziś przychodzi pora, aby nieco odświeżyć temat i pokazać Wam zapowiedź kolejnej sylwetki, która zasili szeregi tego przedsięwzięcia i reprezentować będzie symbol 'Um' na przygotowanej przez adidasa tablicy w stylu tej przedstawiającej układ okresowy. 

Sylwetką, która powstała w kooperacji z Uniwersytet of Miami – amerykańskim, niepublicznym uniwersytetem założony w 1925 roku, którego siedziba, a zarazem główny kampus znajduje się w Coral Gables na Florydzie. W tym przypadku oczywistym będzie, że będące gwoździem programu adidas ZX 5000 x University of Miami kolorystycznie nawiązywać bedą do barw uczelni i tak się oczywiście stało. Buty zdominowane zostały przez niemal wszechobecną, śnieżną biel z dodatkiem pomarańczy i zieleni, którą w oryginalny sposób naniesiono na stabilizator pięty. Połyskujący element ten podzielono na dwie równe części, a nieco ponad nim umieszczono subtelne, tłoczone logo uniwersytetu. To samo dzieje się pod spodem języka, który wyściełano dwukolorowym aksamitem i przełamano centralnie umieszczonym elementem metki. Materiałowo, upper skonstruowano przy użyciu mięsistej, grubej skóry z dodatkiem nylonowej siateczki oraz materiału tekstylnego. Elementami, które dodatkowo wyróżniają to wydanie, to niestandardowo wykończone trzy boczne paski brandingu, mleczny lacelock, złota płytka systemu stabilizacji Torsion na spodzie podeszwy czy elegancka, tłoczona wkładka. 

Buty już za jakiś czas powinny pojawić się w wybranych punktach sprzedaży, w tym i stołecznym butiku WS2, który jak możecie się stąd dowiedzieć (KLIK), jako jedyny w kraju prowadzi sprzedaż butów z serii A-ZX.


adidas