Proponowany post

adidas ZX 8000 'Frozen Lemonade' Kolejnym Modelem Z A-ZX Packu

18 styczeń 2021
adidas ZX 8000 'Frozen Lemonade' Kolejnym Modelem Z A-ZX Packu

Od momentu premiery pierwszej sylwetki wskrzeszonego w ubiegłym roku przedsięwzięcie pod nazwą 'A-ZX Pack', który swoje początki miał w 2008 roku minęło już sporo czasu, a na półkach starannie wyselekcjonowanych sklepów ( w Polsce jedynym miejscem jest Warsaw Sneaker Store ) wylądowało już kilkanaście różnych sylwetek go reprezentujących. Jedne przyjęły się lepiej, inne gorzej niemniej jednak do końca jeszcze trochę.

Kolejną sylwetką, która kryje się pod skrótem 'FI' na A-ZX'owej tablicy są idealne na lato adidas ZX 8000 'Frozen Lemonade'. Od razu na wstępie należy wspomnieć, że w przypadku tej sylwetki, której korzenie sięgają aż 1989 roku, nie brał udziału żaden sławny na całym świecie projektant, ani ekipa sklepu, a jest to wizja desingnerów siedzących w HQ marki adidas w Herzogenaurach. Motywem przewodnim była zimna lemoniada cytrynowa, po którą chętnie sięgamy gorącym latem, co w zasadzie widać już na pierwszy rzut oka. Elementem, który najbardziej to potwierdza, jest ukryty pod językiem napis ZX8000, gdzie zera zastąpiono cytrynami, zmrożone wkładki, czy przepis na ten orzeźwiający napój ukryty pod nimi. Sama letnia kolorystyka również bezpośrednio nawiązuje do zmrożonej lemoniady. Wykonany przy użyciu zamszu, nylonu i siateczki upper pokryto śnieżną bielą, dwoma odcieniami cytronowej żółci czy zielonymi i miętowymi dodatkami. Pobudzające kubki smakowe adidas ZX 8000 'Frozen Lemonade' zwieńczone są jasną podeszwą z półprzeźroczystym niczym kostka lodu spodem.

Szczegóły premiery adidas ZX 8000 'Frozen Lemonade' 

Sprzedaż w takich snekaerstore'ach, jak warszawski WS2 ruszy już za jakiś czas. Aby być na bieżąco z całą serią A-ZX zaglądajcie TUTAJ. Sugerowana cena za to wydanie wyniesie 130$.

adidas ZX 8000 “Frozen Lemonade”
Style Code: H68010
Release Date: 2021
Price: $130


adidas