Proponowany post

Affix Works x Asics GEL-Kinsei OG 'GORE-TEX'

17 październik 2019
Affix Works x Asics GEL-Kinsei OG 'GORE-TEX'

Pierwszy raz na temat nowej marki Affix Works założonej przez  Kiko Kostadinova, Taro Ray, Stephen Manna i Michaela Kopelmana mieliśmy okazję wspominać przy okazji ich pierwszych kolaboracyjnych butów powstałych z udziałem japońskiej marki Asics. Wtedy to wspólnymi siłami stworzyli dwie naprawdę świetne kolorystyki modelu GEL-Kinsei, o czym de facto dowiecie się tutaj. Przy okazji odsyłamy Was do naszej recenzji tej naprawdę świetnej sylwetki (klik). Jak się okazuje, to nie koniec tego, co przygotował dla nas ten jakże zgrany duet. 

Idąc za ciosem, ponownie sięgają po tę ponadczasową, debiutującą na rynku w 2007 roku sylwetkę i tworzą jej specjalną wersję zatytułowaną 'GORE-TEX'. Jak już sama nazw wskazuje, buty wyposażone są w wiatro i wodoodporną powłokę firmy W.L. Gore & Associates opatrującej tym znakiem produkty, w których występują oparte na teflonie włókna, nici i membrany. Kolorystycznie, tym razem postawiono na bardziej zachowawcze barwy i ekipa odeszła od wpadającego w oko zestawienia neonowej żółci, czerni i krwistoczerwonych dodatków i zdecydowano się na bardziej jesienne połączenie brązu, pastelowego fioletu z dodatkiem przygaszonej mięty, beżu i czerni, które w całości prezentują się naprawdę świetnie. 

Niestety, zdobycie tego wydanie może nie być dla nas takie proste. Buty w sprzedaży pojawią się już 19.10.19 o godzinie 11:00 czasu JST na https://affix-works.com/ oraz u wybranych partnerów tylko i wyłącznie na terenie Japonii. Jeżeli jednak szukasz 'zwykłej' wersji tej sylwetki zajrzyj tutaj