Proponowany post

Aimé Leon Dore Podpisuje Się Pod Czterema Kolorystykami Clarks Wallabee

19 listopad 2020
Aimé Leon Dore Podpisuje Się Pod Czterema Kolorystykami Clarks Wallabee

W ciągu ostatnich kilku lat Aimé Leon Dore, modowa i lifestyle'owa marka z Queens, o której staramy się wspominać od momentu jej powstania w 2014 roku (KLIK), zdobyła wielu swoich fanów. Pozostając wierni swoim nowojorskim korzeniom i silnej estetyce, ostatnio naciskają na collaby, które cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. W tym roku nawiązali współpracę z New Balance, czego efektem były aż trzy świetne projekty. Pierwszy bazował na stosunkowo świeżym modelu 827, drugi na klasycznych 1300, natomiast najnowszy na archiwalnych 550 . Teraz ich celownik skupia się na sylwetce wywodzącej się z UK - Clarks Wallabee.

Załoga ALD nie zmieniła zbytnio konstrukcji kultowej sylwetki niskich Wallabee, ale zdecydowanie nadała iteracji swój własny, unikalny spin, który przypadnie do gustu fanom stylistyki marki Teddy'ego Santisa. Na pierwszy rzut oka zwykle wyglądający trzewik, zazwyczaj w całości zamszowy, tutaj w skromnej ilości łączy się z matowym materiałem z polaru, który nadaje całości zniszczonego, znoszonego klimatu w stylu vintage. Podkreślając swój udział w tym projekcie, ALD wrzuca małą, prostokątną metkę na tył cholewki oraz dorzuca dodatkową zawieszkę z subtelnym brandingiem. Wspólny projekt szykownych Wallabee został zaprezentowany w czterech kolorach: pustyni, brudnej pomarańczy, leśnej zieleni i sadzy, zapewniając bogatszy wybór. Aha, poznajecie tego gościa będącego twarzą lookbooka? Tak, to NAS!

Niestety, na ten moment nie wiemy, kiedy stylowe Aimé Leon Dore x Clarks Wallabee trafią do sprzedaży. Po inne Clarksy zajrzyjcie tutaj.


ALD
Clarks