Proponowany post

Aimé Leon Dore Wypuszcza Cztery Kolorystyki Nowych/Starych New Balance P550 Basketball Oxford

02 październik 2020
Aimé Leon Dore Wypuszcza Cztery Kolorystyki Nowych/Starych New Balance P550 Basketball Oxford

Ostatnimi czasy nie nadążamy z dostarczaniem Wam newsów o wszystkich nadchodzących kolaboracyjnych projektach i zmuszeni jesteśmy selekcjonować tylko te naszym zdaniem najlepsze. W sekcji komentarzy poniżej możecie dać nam znać, czy nie sądzicie, że trochę za dużo na rynku tych collabów i może lepiej dla nas wszystkich byłoby, gdybyśmy wrócili do czasów przeszłych, kiedy takich projektów wychodziło zdecydowanie mniej i każdy z nich był czymś naprawdę WOW?

Sam Aimé Leon Dore we współpracy z New Balance szykuje się do wypuszczenia już trzeciego w tym roku projektu. Po świetnie przyjętych 827 oraz jeszcze lepszych 1300 przychodzi pora na coś zgoła innego. Teddy Santis - założyciel ALD zajrzał do bogatego archiwum amerykańskiej marki z eNką w logo i w katalogu butów na rok 1989 znalazł prawdziwą perełkę, czyli tytułowe New Balance P550 Basketball Oxford, które niewątpliwie wpisują się w aktualnie panujące trendy. Koszykarski klasyk sygnowany logo Aimé Leon Dore na metce wszytej w język wykonany został z mięsistej, naturalnej skóry licowej w gładkiej oraz perforowanej opcji w zależności od jej umiejscowienia. Jedynie język oraz kołnierz wykończono neoprenem, który zwiększyć ma komfort użytkowania. Do sprzedaży trafią aż cztery opcje kolorystyczne. Każda z nich ma beżową podstawę z dodatkami w kolorze szarości, czerwieni, zieleni czy granatu w zależności od tego, na którą się zdecydujemy. 

Sprzedaż rusza już w ten piątek 9 października. Niestety, na ten moment nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy buty to exclusive dostępny tylko i wyłącznie za pośrednictwem ALD, czy może zobaczymy je w szerszej dystrybucji. Co W na to, gdyby pojawiły się w WS2?


Aimé Leon Dore
New Balance