Proponowany post

Aimé Leon Dore x New Balance 827 - Zapowiedź

27 luty 2020
Aimé Leon Dore x New Balance 827 - Zapowiedź

Nie ma co ukrywać, że nowojorska marka Aimé Leon Dore, jest na fali. Idąc za ciosem po prezentacji efektów pracy nad najnowszą kolekcją oraz naprawdę świetnej, przez wielu uważanej za najlepszą kolaborację  New Balance z ubiegłego roku (klik), z czym w zasadzie jesteśmy w stanie się zgodzić, duet ten ponownie łączy siły i zajawia nam kolejny wspólny projekt. 

Idąc utartym już szlakiem, na materiałach promocyjnych ponownie pojawia się starsza, nienagannie wystylizowana para, która na swoich nogach ma nadchodzące, niegdyś biegowe New Balance 827, które jak widać wraz z tą premierą zaliczą swój powrót. Niestety, na ten moment w sieci pojawiło się tylko i wyłącznie jedno zdjęcie, na którym buty ustawione są do nas frontalnie. Wynika z niego jednak, że mają one biały, prawdopodobnie skórzano-siateczkowy upper z zielonymi, bordowymi oraz granatowymi dodatkami, ale w bardzo zachowawczej, skromnej ilości. Nie ma tutaj miejsca na pstrokate dodatki, a buty z daleka prezentują się naprawdę schludnie i poprawnie. Dodatkowo na samym dole grafiki znajdziemy hasło 'Runners aren't normal', które nawiązuje do kampanii New Balance z lat 80. 

Niestety, na ten moment nie znamy premiery tego wydania, niemniej jednak, skoro w sieci pojawiły się już pierwsze informacje ich debiut to tylko kwestia czasu. 
New Balance
Aimé Leon Dore