Proponowany post

Air Jordan 1 Cargo

08 marzec 2019
Air Jordan 1 Cargo
Czyli eksperymentów na Air Jordan 1 ciąg dalszy.

Projektanci Jordan Brand stworzyli kolejną, nową wersję modelu Air Jordan 1. Klasyczną sylwetkę wzbogacono o nowe elementy, a całość ochrzczono mianem Cargo. Ta propozycja z pewnością skierowana jest do młodszej generacji sneakerheadów, bo nie wydaje nam się, żeby tak zwani jordanheadzi "True OG" skusili się na zakup tych butów. Oczywiście nie chcemy tutaj narzekać, bo dywersyfikacja jest jak najbardziej wskazana, ale czy eksperymenty na AJ1 nie zaszły już za daleko?

Cholewka wykonana jest z kilku różnych materiałów. Mamy tutaj skórę i canvas, czyli materiał płócienny. Dość mocno rzuca się w oczy boczna strona, którą zdobi "siatka cargo", która przy okazji tworzy część systemy sznurowania. Od tego elementu wzięła się nazwa Air Jordan 1 Cargo. Pod nią możemy zobaczyć białego Swoosha i klasyczne "Wings Logo". Bardzo interesująco wygląda górna częśc języka, która zwieńczona jest okienkiem oraz napisem "Lift to customize". Oznacza to, że będzie tutaj można "montować" jakieś ozdoby. Na jednym z ujęć widać pomarańczowy detal z białym "Nike Air". Nowym elementem jest też tasiemka biegnąca z tyłu.

W tej chwili nie są nam znane żadne szczegóły premiery tych butów, ale wstępne informacje podają, że Air Jordan 1 Cargo będą częścią wiosennej kolekcji Jordan Brand. Wiemy też, że szykowanych jest kilka kolorystyk, a oto ich katalogowe nazwy: "White/Metallic Silver-Orange Blaze-Black", "Light Cream/Club Gold-Sail-Oil Grey" i "Olive Flak/White-Hyper Violet-Black". Jak tylko pojawią się jakiekolwiek informacje i zdjęcia wspomnianych wariantów, od razu się nimi z Wami podzielimy. Teraz zerknijcie na czarno-białą wersję i dajcie nam znać w komentarzach, co myślicie o tym nowym wcieleniu Air Jordan 1.Tagi: jumpman23,