Proponowany post

Air Jordan 1 High Decon 'Easter Pack'

17 marzec 2017
Air Jordan 1 High Decon 'Easter Pack'

Święta Wielkanocne zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jest to czas, kiedy największe sneakersowe brandy na świecie przygotowują świeże kolorystyki wybranych modeli inspirowane tym właśnie okresem.

Na naszych łamach przed jako pierwszy w tym roku pojawia się Jordan Brand i Air Jordan 1 High Decon 'Easter Pack' obejmujący dwa warianty kolorystyczne tytułowego modelu. Monochromatyczne sylwetki, o jak najbardziej odchodzonej konstrukcji wykonanej z jednego fragmentu tekstylnego materiału wyposażono w subtelne przeszycia podkreślające charakterystyczne cechy klasyka. Buty dostępne będą w dwóch pastelowych kolorach cholewki ze skórzanymi metkami z tłoczonym logo wszytymi w szczyt cienkiego języka. Każda z wersji postawiona jest na szczycie kontrastującej, śnieżnobiałej podeszwy wieńczącej projekt.

Buty do oficjalnej sprzedaży trafią w kwietniu tego roku. Sugerowaną cenę detaliczną producent ustawił na poziomie 123$. Co do dostępności polecamy sprawdzać co dzieje się w takich punktach jak Sklep Koszykarza, Worldbox czy WS2.Jordan

Tagi: -