Proponowany post

Air Jordan 1 High 'Georgetown PE'

06 kwiecień 2020
Air Jordan 1 High 'Georgetown PE'

Jordan Brand jest dostawcą sprzętu dla kilku uczelni. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam ekskluzywne wydania modelu Air Jordan 1 'Florida Gators', 'Oklahoma Sooners' i 'North Carolina'. Teraz przyszedł czas na jedynki dla uniwersytetu Georgetown. Poniżej mamy dla Was kilka zdjęć tych butów. 

Te wydania Air Jordan 1 charakteryzują się specyficznym materiałem, z którego wykonana jest cholewka. Szare elementy zostały pokryte fakturą przypominającą skórę gadów, natomiast granatowe mogą kojarzyć się z płaszczką. Na butach znajdziemy kilka logotypów. Na kołnierzu skrzydlaty emblemat Air Jordan, a na językach "Nike Air" i litera "G" będąca symbolem uczelni. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i granatowym outsole'u. 

Oczywiście tak jak kolorystyki dla innych uczelni, tak i 'Georgetown' nie trafią do sprzedaży. Pozostaje nam jedynie prowadzić dyskusję, która z wersji kolorystycznych jest najlepsza. Nam chyba najbardziej podobają się 'Floroda Gators', a Wam? Czekamy na Wasze komentarze.