Proponowany post

Air Jordan 1 High Moto 'Bred' - Zapowiedź

12 październik 2018
Air Jordan 1 High Moto 'Bred' - Zapowiedź

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia nowego wcielenia Air Jordan 1 High, które nazwano Moto. Wygląda na to, że marka Jordan bardzo poważnie podchodzi do tematu, bo właśnie opublikowała porcję oficjalnych zdjęć nowej kolorystyki tego modelu. Buty nawiązują do czasów, gdy Michael Jordan założył swój własny zespół biorący udział w wyścigach motocyklowych. Już na pierwszy rzut oka widać, że jedynki zostały przerobione tak, by wyglądały, jak buty na motor. 

Mamy tutaj do czynienia z klasyczną dla marki kolorystyką 'Bred'. Buty mają czarną cholewkę, która wykonana jest ze skóry. Wygląda też na to, że jest ona całkiem niezłej jakości. Zwróćcie uwagę, że wewnętrzna strona toe boxa w lewym bucie ma dodatkowy zamszowy panel. Standardowy system sznurowania zastępują w tym modelu, pasek na rzep umieszczony z przodu oraz drugi, zapinany na klamerkę, który znajdziemy przy kołnierzu. Jego nylonowa część jest w kolorze czerwonym, co fajnie kontrastuje z ciemną cholewką. Na butach umieszczono też sporej wielkości numer "23" w bocznej części i na języku. Całość stoi na białym midsoleu i podeszwie zewnętrznej, która również została zmieniona względem tej widzianej w "zwykłych" Air Jordan 1. 

Marka Jordan nie zdradza na razie żadnych konkretów dotyczących daty premiery. Możemy się jednak spodziewać, że buty pojawią się w sprzedaży jeszcze  w tym roku. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak podobają Wam się Air Jordan 1 High Moto? Mają w sobie coś interesującego, ale czy nie są przesadzone? Czekamy na Wasze komentarze.        

Tagi: jumpman23,